تایل گچی کناف اصفهان شیراز تهران

تایل گچی کناف اصفهان یک گچ تخته ای کلاسیک است که با محصول خاصی تولید شده است. کاشی های ضد آب، ورق های ضد آب و همچنین رنگ های ضد آب و سایر پوشش های سطحی وجود دارد. پنل‌ های گچی ضد آب طبقه‌بندی‌ شده در سطح استاندارد که برای پوشاندن قسمت های مختلف در نظر گرفته شده است، باید پس از 2 ساعت غوطه‌ور شدن، جذب آب کمتر از 5 درصد را داشته باشند.

تایل گچی کناف اصفهان شیراز تهران

قیمت تایل گچی کناف

قیمت تایل گچی کناف تایل گچی کناف را به دو روش اینترنتی و حضوری به صورت عمده و جزئی به فروش می رسد که هر یک از این روش های خرید و فروش دارای ویژگی و مشتریان خاص خود می باشند. پخش بدون واسطه تایل گچی مزیت های بسیاری دارد به این دلیل که دست واسطه ها و دلال ها برای افزایش قیمت کوتاه می شود؛ از این رو تایل گچی به قیمت ارزان تری به مشتری عرضه می شود که این کاهش چشمگیر قیمت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در توزیع و فروش تایل گچی به روش مستقیم و اینترنتی، خریدار می تواند محصول مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش دهد و در کمترین زمان با کیفیت و عالی ترین نوع تایل گچی را به قیمت ارزان تری تهیه کند و این شیوه خرید به دلیل حذف واسطه ها و دلال های فروش که فقط به فکر سود بیشتر برای خود هستند؛ از این رو تایل گچی با کیفیت و مرغوب به قیمت ارزان تری نسبت به قیمت تمام شده بازار به مشتریان ارائه می شود.

مجموعه ما سال ها است که به پخش تایل گچی درجه یک مشغول است؛ کیفیت محصول ما به گونه ای است که مشتریان بسیاری در داخل و خارج کشور دارد. هر روزه، افراد بسیاری از کشور های مختلف با ما تماس می گیرند و تقاضای محصول را می کنند، ما نیز با انجام سریع مراحل صادرات این محصول را در اختیار مشتریان خارجی قرار می دهیم.

علاوه بر تضمین کیفیت عالی، این محصول که سبب جذب متقاضیان بسیار این محصول شده است قیمت مناسب آن نیز سبب جذب مشتری های فراوان تایل گچی شده است. شما می توانید این محصول مرغوب را با پایین ترین قیمت در بازار خریداری کنید لازم به ذکر است اگر در امر خرید نیاز به هر گونه مشاوره نیز داشتید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید تا بهترین مشاوره را در اختیار شما قرار دهند، رضایت مشتری الویت ماست.

تایل گچی کناف شیراز

تایل گچی کناف شیراز تایل گچی عمدتاً یک ماده ساختمانی با خاصیت عایق یا ضد حریق می باشد که به صورت صنعتی از ماده خام سنگی که گچ است ساخته می شود. این اصطلاح در عمل به پودر صنعتی اولیه یا ماده پودری ( گچ خشکی که باید روشن شود) یا خمیری متشکل از مخلوط پودر و آب مورد استفاده (گچ آماده) یا مواد فشرده برای استفاده را مشخص می کند؛ به عنوان مثال به صورت اسلب، یا حتی پوشش گچ اعمال شده است.

گچ مخلوطی پودری است که از زمان های قدیم از تکلیس گچ، سنگ رسوبی جمع شده در توده های انبوهی از تبخیرها که قبلا سنگ گچ نامیده می شد، تهیه می شد که گاهی به شکل کریستال های آلاباستر یا سلنیت یافت می شود. سنگ را معمولاً از معادن زیرزمینی استخراج می کنند و سپس با پختن و سپس شکستن، خرد و آسیاب می کنند تا پودر سفید گچ به دست آید. همانطور که از نام آن پیداست، تایل کچی کناف مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند. این محصولات دارای خاصیت ضد آب ویژه هستند که به مواد آنها اجازه می دهد تا رطوبت یک اتاق را تنظیم کنند. پنل های گچی ضد آب از کپک زدن و یا آسیب در صورت نشت آب مقاوم می باشند.

تایل گچی کناف جدید

تایل گچی کناف جدید تایل های سقفی گچی با روکش وینیل داگلاس از تخته گچی با کیفیت بالا و غیر قابل اشتعال ساخته شده و عاری از مواد مضر می باشد. ما از فیلم های پی وی سی برای پوشش در جلو و همچنین از روکش فیلم متالیز شده در پشت استفاده می کنیم. الگوهای کناری وینیل در رنگ های سفید یا رنگی موجود هستند، هر الگو طراحی منحصر به فرد خود را دارد و کاربر نهایی می تواند انتخاب کند که کدام الگو را روی سیستم های سقف با سیستم تعلیق سقفی قابل مشاهده قرار دهد.

پانل های سقفی گچی با روکش وینیل دارای پوششی عالی، کم تعمیر و نگهداری و پرداخت رایگان همراه با خواص عایق حرارتی اضافی هستند. به طور معمول، چنین پنل های سقفی گچی با کیفیت خوب را می توان در تمام ساختمان های تجاری و سازمانی، برای مناطقی که فضای داخلی تمیز و عاری از گرد و غبار مورد نیاز است، مانند دفاتر، بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، مغازه ها، اتاق های کامپیوتر، الکترونیک پردازش مواد غذایی و داروسازی استفاده کرد.

محصولات ما از گچ غیر قابل احتراق ساخته شده اند. پانل های سقفی گچی معمولی محصولی است با کیفیت بالا و غیر سمی که تمام الزامات فعلی ملی و بین المللی را برآورده می کند. پانل های سقفی با لایه پی وی سی آنتی استاتیک در قسمت جلو و لایه فلزی در پشت پوشانده شده اند. این به پنل ها یک سطح عالی، بدون تعمیر و نگهداری و عایق حرارت می دهد.

تایل گچی کناف دیواری

تایل گچی کناف دیواری انواع تایل گچی کناف دیواری امکان مونتاژ سریع و آسان پارتیشن ها را فراهم می کنند. در ساخت و ساز، دیوارها را می توان در انواع مختلفی از مصالح، بسته به سبک مورد نظر، تولید کرد: چوب، سنگ طبیعی، آجر، بتن یا گچ. این ماده امکان به دست آوردن سریع سطح تمیز را فراهم می کند. از بلوک های گچی هم در ساخت و سازهای جدید و هم برای بازسازی استفاده می شود.

بسته به نوع پارتیشنی که می خواهید بسازید، انواع مختلفی از گچ تخته وجود دارد. گچ تخته های ضد آب محصولاتی مقاوم در برابر آب هستند. پارتیشن هایی که از این مواد استفاده می کنند عایق حرارتی و صوتی خوبی دارند. از نظر قیمت، برای هر متر مربع تخته گچ جامد حساب کنید. کاملا قابل بازیافت است، می توانید از این نوع محصول برای کارهای داخلی یا خارجی استفاده کنید. کاشی های سقفی گچی ما باید همیشه از قسمت لبه حمل شوند تا اطمینان حاصل شود که سطح بالایی رو به روی یکدیگر است؛ همچنین تایل گچی را باید در محل خشک و روی سطح صاف نگهداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.